Indul az új szezon

  • #gyermekliga
  • #U8
  • #U9
  • #U10
  • #U11
  • #gyermekliga
$news->articletitle

Hétfőn jelentkezünk a sorsolással…

A Dunamenti Iskola Gyermek Liga szervezői tájékoztatnak minden érintettet (csapatvezetőket, edzőket, játékosokat, szülőket, és minden további érdeklődőt), hogy a 2021. szeptember 25-26-i hétvégén indul a 2021 / 2022-es szezon. 

 

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is az U8, U9, U10 és U11 korosztályokban képviseltetik magukat az alábbi egyesületek:

Budapest Honvéd - MFA 

Diósgyőri VTK 

Ferencvárosi TC 

Gödöllői SK

Szeged-Csanád Grosics Akadémia

Ikarus BSE

Kecskeméti TE

Kelen SC

MOL Fehérvár FC

MTK Budapest 

Olasz FS

UTE 

Vasas KA

Barca Academy Hungary (új induló)

DVSC (új induló)

ETO FC Győr (új induló)

 

A csapatok az ősz folyamán 2, a tavasz folyamán 3 fordulót fognak játszani, fordulónként 3-3 mérkőzéssel. Ősszel az 1. forduló szeptember 25-26. hétvégén, a 2. forduló pedig november 20-21. hétvégén lesz megrendezve. A korosztályok az előző években megszokott módon párosával lépnek pályára, vagyis U8/U9, valamint U10/U11. 

 

A tavaszi időpontok még nem ismertek, amint tudunk információval szolgálni ezekkel kapcsolatban, megtesszük!

 

Üdvözlettel, 

Szervezők