Megalakulásunkkor kitűzött célunk válik valóra

  • #gyermekliga
  • #U8
  • #U9
  • #U10
  • #U11
  • #gyermekliga
$news->articletitle

Bár az idei szezonból már 3 mérkőzést lejátszottak a csapatok, a jövő heti fordulóban ismét egy újoncot láthatunk pályára lépni, a romániai Szatmárnémetiből érkező Partium Labdarúgó Akadémiát, így célunk, hogy határon túli akadémiák is csatlakozzanak a versenysorozathoz, valóra válik

Pár hete, október 23-án, a II. Dunamenti Kupa alkalmával került szóba először Purguly Árpáddal történő beszélgetésünk során, hogy a Partium Labdarúgó Akadémia csatlakozna a Dunamenti Ligához. Sok idő nem is kellett ahhoz, hogy a tervekből valóság váljon, ugyanis november 21-én a többek között Debrecenben megrendezésre kerülő következő fordulóban a MOL Fehérvár FC, a Vasas Kubala Akadémia és a házigazda DVSC ellen már bizonyíthat is a határon túli, nemrég alakuló akadémia.