Jön a III. Dunamenti Kupa

  • #gyermekliga
  • #U8
  • #U9
  • #U10
  • #U11
  • #gyermekliga
$news->articletitle

Örömmel értesítünk Benneteket, hogy március 15-én ismét kitelepült tornát szervezünk, amelynek ezúttal a Budapesttől 20 km-re lévő Szigetmonostor ad otthont. 

A tornát a szokásos korosztályokban szervezzük meg, vagyis U8-ban, U9-ben, U10-ben és U11-ben.  Mindenhol 8 csapat nevezését tudjuk elfogadni, a nevezés pedig már el is kezdődött. Nagy öröm számunkra, hogy 1 nap alatt a helyek fele el is kelt, ugyanis a MOL Fehérvár FC, a Budapest Honvéd, az UTE, a KTE, a Mészöly FS, az Ikarus és a DVSC már jelentkezett is. 

 

Kitelepült tornáinkhoz hűen ezúttal is várunk olyan csapatokat is, amelyek nem szerepelnek a Dunamenti Ligában! 

 

Részletekkel folyamatosan jelentkezünk.

 

Sportbaráti üdvözlettel,

Szervezők